Spotkanie Tychy 71 vs Motor Lublin, wynik końcowy 2-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Tychy 71 i Motor Lublin wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-09-17 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Tychy 71 i Motor Lublin.

Gole strzelali: K. Machowski 14' 1-0 W. Zytek 28' 2-0 K. Machowski

Żółte kartki Tychy 71: B. Spiaczka 25' P. Mikita 68' N. Nedic 82' W. Zytek 90'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Palacz 45' M. Gasior 71'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków natomiast Motor Lublin z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak B. Spiaczka K. Palacz niejednokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Walki między drużynami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż mecze nudzą fana. Nieustannie obserwujemy wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Tychy 71 i Motor Lublin i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.