Dnia 2023-09-03 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów i Tychy 71 zakończone wynikiem 2-1

Chrobry Głogów vs Tychy 71 wynik 2-1. W dniu 2023-09-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71 wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: D. Rumin 12' 0-1 W. Zytek M. Lebedynski 55' 1-1 R. Mandrysz M. Lebedynski 61' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: G. Estigarribia 37' A. Bogusz 78'

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 26' N. Wojtuszek 68' J. Budnicki 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Plock.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak G. Estigarribia D. Rumin wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wiele emocji. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż spotkania nas męczą. Trafiamy na idealne bramki czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów i Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion GOS.