Mecz GKS Katowice kontra Tychy 71, wynik końcowy 1-0

W niedzielnym meczu I Ligi pomiędzy drużynami GKS Katowice a Tychy 71, to GKS Katowice zdobyło cenne trzy punkty, wygrywając spotkanie 1-0. Mecz odbył się na Stadionie ul. Bukowa o godzinie 11:40. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały się wyrównanie, jednak to GKS Katowice zdołało wyjść zwycięsko po trafieniu w drugiej połowie. Wygrana ta pozwoliła drużynie na awans w tabeli, a Tychy 71 pozostaje na niższej pozycji.+

Mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice i Tychy 71 odbył się na Stadionie ul. Bukowa w ramach 15. kolejki I ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Sobotnie popołudnie na Stadionie ul. Bukowa z pewnością nie zawiodło kibiców, którzy zgromadzili się na trybunach, aby dopingować swoje ulubione drużyny. Atmosfera była niesamowita, a emocje sięgały zenitu, gdyż każda akcja mogła zadecydować o losach spotkania. Po zaciętej pierwszej połowie, w której bramki nie padły, emocje sięgnęły zenitu w 73. minucie, kiedy to S. Bergier zdobył bramkę dla GKS Katowice, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tym trafieniu zanotował A. Jedrych, który znakomicie wprowadził piłkę do pola karnego, umożliwiając Bergierowi skuteczne wykończenie akcji. Mimo starań drużyny Tychy 71, którzy starali się odrobić straty, wynik do końca spotkania nie uległ zmianie, a trzy punkty zostały w Katowicach. Gra była zacięta, co zaowocowało kilkoma kartkami dla obu drużyn. W drużynie GKS Katowice żółte kartki otrzymali O. Repka (38'), B. Jaroszek (86'), S. Bergier (89') oraz D. Kudla (90'). Z kolei w zespole przeciwników nie odnotowano żadnych kartek. Mecz sędziował . Po emocjonującym spotkaniu GKS Katowice czekają kolejno mecze z Wisłą Kraków, Arką Gdynia oraz Miedzią Legnica, natomiast Tychy 71 zmierzą się z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa.