Mecz Tychy 71 vs GKS Katowice, wynik końcowy 0-3

Tychy 71 vs GKS Katowice, wynik 0-3. W dniu 2023-04-23 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Tychy 71 i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Tychy 71 i GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: A. Blad 38' 0-1 S. Bergier S. Bergier 50' 0-2 G. Rogala D. Koscielniak 53' 0-3 A. Blad

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 45' M. Manka 65' K. Wolkowicz 68' M. Radecki 80'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 34' M. Wasielewski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak D. Rumin B. Jaroszek często zaserwowały kapitalnym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze nudne. Natrafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii gole i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Tychy 71 i GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.