Mecz między Tychy 71 oraz Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-09-16 18:30

Dnia 2021-09-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Tychy 71 a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między Tychy 71 a Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: T. Malec 89' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 55' M. Kozina 83'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami KSZO 1929 oraz Odra Opole natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Wieczysta Kraków oraz Korona Kielce.

Coraz częściej wierni fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo D. Polap R. Mandrysz nieustannie serwują wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to mecze usypiające. Stale natrafiamy na widowiskowe asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Tychy 71 oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.