Spotkanie Wisla Plock kontra Tychy 71 zakończone wynikiem 4-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Wisla Plock a Tychy 71 wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

W dniu 2023-09-24 10:40 na stadionie Orlen Stadion rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Wisla Plock a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Radecki 15' 0-1 M. Radecki L. Sekulski 45' 1-1 L. Sekulski 46' 2-1 M. Spremo A. Chrzanowski 61' 3-1 F. Hiszpanski J. Gric 87' 4-1 J. Budnicki 90' 4-2 P. Mikita

Żółte kartki Wisla Plock: E. Thiakane 12' J. Szymanski 13' J. Gric 79'

Żółte kartki Tychy 71: M. Blachewicz 6' N. Nedic 59'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Tychy 71 z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów.

Oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. E. Thiakane M. Blachewicz stale sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi są zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Regularnie trafiamy na efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Plock oraz Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Orlen Stadion.