Spotkanie Tychy 71 vs Znicz Pruszków zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-10-01 16:00 na stadionie Stadion Miejski

W dniu 2023-10-01 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Tychy 71 oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 a Znicz Pruszków wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Nagamatsu 27' 0-1 J. Wojcicki J. Budnicki 51' 1-1 W. Zytek D. Rumin 80' 2-1 N. Nedic

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' J. Budnicki 45' W. Zytek 65' P. Mikita 89' M. Szpakowski 90' M. Kikolski 90' K. Skibicki 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Grudzinski 53' P. Moskwik 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Miedz Legnica.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi N. Nedic M. Grudzinski stale sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Regularnie zdarzają się wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Tychy 71 i Znicz Pruszków jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.