Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-08-12 15:30 miało miejsce spotkanie między Tychy 71 i Wisla Krakow: 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Tychy 71 i Wisla Krakow wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-12 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Tychy 71 a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Błachewicz 41' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' D. Polap 43' J. Budnicki 65' M. Radecki 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 26' D. Szot 80' E. Satrustegui 84'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów natomiast Wisla Krakow podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica.

Wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak N. Nedic B. Jaroch nieraz zapewniły wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami są nader zaciekłe, nie często zdarza się, że spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i śledzić spotkania sportowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Tychy 71 i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.