Mecz Korona Kielce kontra Tychy 71 zakończony wynikiem 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71 zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-11-24 19:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Tychy 71.

Gole strzelali: D. Nowak 40' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 19' M. Gasior 34' Z. Petrovic 87' M. Koj 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 58' D. Polap 68' J. Piatek 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania to D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak L. Sierpina M. Kozina stale zapewniają fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie trafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Korona Kielce i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.