Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów i Tychy 71: końcowy wynik 1-0

Ruch Chorzów vs Tychy 71 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ruch Chorzów i Tychy 71 wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Ruch Chorzów a Tychy 71.

Gole strzelali: D. Szczepan 63' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: S. Kobusinski 19' T. Wojtowicz 30' R. Szywacz 47' L. Moneta 58' T. Foszmanczyk 76' D. Szczepan 81' M. Feliks 82' P. Sikora 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Skibicki 45' W. Zytek 66' D. Polap 86'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Tychy 71 zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi S. Kobusinski K. Skibicki raz za razem gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, że potyczki przynudzają. Często natrafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów i Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.