Mecz Tychy 71 vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-1

Tychy 71 vs Górnik Łęczna, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 a Górnik Łęczna wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-04-29 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Tychy 71 a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Szymura 13' 0-1 D. Rumin 32' 1-1 P. Mikita 55' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 90' A. Odyjewski 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 62' D. Gaska 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak K. Wolkowicz J. De Amo nieustannie zapewniają swoim stałym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy wyjątkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że potyczki męczą. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Tychy 71 oraz Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.