Tychy 71 kontra Arka Gdynia, wynik meczu: 2-2

Dnia 2023-04-08 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Tychy 71 a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 i Arka Gdynia wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: K. Czubak 14' 0-1 K. Wołkowicz 60' 1-1 K. Czubak 90' 1-2 K. Wołkowicz 90' 2-2

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 19' M. Radecki 47' M. Radecki 78' W. Zytek 80'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 6' K. Skora 25' K. Czubak 80'

Czerwone kartki Tychy 71: M. Radecki 78'

Czerwone kartki Arka Gdynia: Marcus 90'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Górnik Łęczna natomiast Arka Gdynia z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak K. Wolkowicz M. Dobrotka nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Potyczki między graczami są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to mecze usypiające. Bardzo często zdarzają się widowiskowe gole i asysty, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Tychy 71 i Arka Gdynia oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.