Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Tychy 71 kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 oraz Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-11 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Tychy 71 a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: S. Stróżyński 77' 0-1 W. Żytek 90' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: W. Zytek 21' M. Manka 52' K. Machowski 74' T. Malec 84'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 19' P. Czajkowski 57' B. Kalinkowski 76' M. Kuchta 89'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie a Chojniczanka Chojnice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. W. Zytek M. Bartosiak systematycznie sprawiają swoim miłośnikom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Bardzo często natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Tychy 71 oraz Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.