Spotkanie Tychy 71 - Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-3

Dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Tychy 71 a Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

 

Gole strzelali: T. Boczek 18' 1-0 D. Chmiel 38' 1-1 J. Wrobel J. Wrobel 56' 1-2 I. Nekic M. Czyzycki 65' 2-2 T. Boczek 84' 2-3

Żółte kartki Tychy 71: K. Skibicki 47' K. Wolkowicz 78' M. Czyzycki 81' K. Jalocha 84'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 32' D. Chmiel 42' M. Kostal 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Oddani fani śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak K. Skibicki M. Piter-Bucko nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe asysty i gole, bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Tychy 71 oraz Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.