Mecz Górnik Łęczna vs Tychy 71 na stadionie Stadion Górnik: 3-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna oraz Tychy 71 wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-10-01 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Tychy 71.

Gole strzelali: D. Gąska 14' 1-0 M. Biernat 81' 1-1 M. Biernat 86' 2-1 H. Sobol 90' 3-1 K. Wołkowicz 90' 3-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 54' M. Biernat 87' S. Lewkot 90'

Żółte kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Korona Kielce natomiast Tychy 71 z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Wielu fanów śledzi starcia ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak D. Zbozien systematycznie zapewniają wspaniałym fanom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż spotkania męczą fana. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Górnik Łęczna oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.