Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-10-09 13:00 odbyło się spotkanie Tychy 71 - SKRA Częstochowa: 5-0

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a SKRA Częstochowa wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-10-09 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Biegański 42' 1-0 J. Biegański 45' 2-0 M. Czyżycki 46' 3-0 M. Czyżycki 53' 4-0 P. Mikita 86' 5-0

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 65' J. Bieganski 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 28' P. Pyrdol 63'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Kozina S. Szymanski stale zapewniają wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki męczą fana. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.