Mecz GKS Katowice kontra Tychy 71, wynik końcowy 2-2

GKS Katowice kontra Tychy 71, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Tychy 71 zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-10-09 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy GKS Katowice a Tychy 71.

Gole strzelali: P. Szwedzik 8' 1-0 P. Szwedzik 16' 2-0 T. Malec 82' 2-1 O. Repka 85' 2-2

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Tychy 71: S. Steblecki 59' W. Zytek 74' L. Grzeszczyk 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna GKS Katowice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza a Tychy 71 podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Wisla Krakow.

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. S. Steblecki raz za razem zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite potyczki między drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że potyczki nudzą. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. GKS Katowice i Tychy 71 i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.