Tychy 71 - SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-23 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 17' S. Steblecki 75' J. Piatek 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 14' K. Wojtyra 17'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - T. Wajda. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Tychy 71 stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Oddani fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Manka S. Szymanski systematycznie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Tychy 71 i SKRA Częstochowa jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.