Tychy 71 vs Chrobry Głogów, wynik meczu: 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 a Chrobry Głogów wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2023-05-14 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: K. Wolkowicz 15' 1-0 P. Mucha 23' 1-1 J. Kuzdra S. Steblecki 45' 1-2 M. Czyzycki 82' 2-2

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Mucha 15'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Tychy 71 stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów a Chrobry Głogów z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Puszcza Niepołomice.

Bardzo często liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo P. Mucha często zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Tychy 71 i Chrobry Głogów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.