Mecz między Tychy 71 i Ruch Chorzów dnia 2022-11-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski - wynik końcowy 2-2

Tychy 71 - Ruch Chorzów, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu między Tychy 71 a Ruch Chorzów wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-11-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Tychy 71 a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: D. Rumin 16' 1-0 T. Swędrowski 40' 1-1 A. Pląskowski 45' 1-2 D. Rumin 47' 2-2

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 26' P. Buchta 72' D. Rumin 77'

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 88' R. Szywacz 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia meczu - P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza a Ruch Chorzów z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak M. Manka D. Szczepan nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, spektakularne gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Tychy 71 oraz Ruch Chorzów i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.