Chrobry Głogów vs Tychy 71, wynik spotkania - 4-1

W dniu 2022-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: M. Bochnak 10' 1-0 P. Mucha A. Bogusz 67' 2-0 M. Machaj M. Bochnak 73' 3-0 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 84' 4-0 G. Jaroch 88' 4-1 D. Rumin

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 45' M. Jozwiak 51' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 40' M. Manka 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak J. Kolenc K. Szymura nieraz zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki i asysty, bezwzględne faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Chrobry Głogów i Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion GOS.