Spotkanie Tychy 71 - Wisla Krakow dnia 2022-08-13 15:30 na obiekcie Stadion Miejski: końcowy wynik 3-1

Tychy 71 - Wisla Krakow, wynik 3-1. W dniu 2022-08-13 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: Luis Fernández 36' 0-1 M. Żyro 44' 1-1 D. Rumin 58' 2-1 M. Czyżycki 70' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 35' M. Czyzycki 72' M. Manka 90' M. Radecki 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 28' L. Fernandez 66'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zawisza Bydgoszcz. Kolejno natomiast Wisla Krakow z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Legia Warszawa II.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak K. Wolkowicz I. Jelic Balta nieustannie gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy przechodzące do historii asysty czy bramki, bezlitosne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Tychy 71 i Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.