Spotkanie SKRA Częstochowa - Tychy 71, wynik końcowy 1-0

Dnia 2022-05-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Mas 41' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Mas 26' P. Sajdak 74' D. Niedbala 81' M. Holik 84'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 30' M. Kozina 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania - D. Sulikowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak M. Mas K. Szymura raz za razem serwują wyborowym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między drużynami okazują się nader zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe faule, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.