Mecz pomiędzy Odra Opole i Tychy 71 zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski

Odra Opole vs Tychy 71 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Odra Opole a Tychy 71 zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-19 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Odra Opole a Tychy 71.

Gole strzelali: Ł. Kędziora 67' 1-0 D. Rumin 90' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 28' M. Trojak 59' D. Czaplinski 76' P. Zemlo 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 45' K. Szymura 68' T. Malec 87'

Czerwone kartki Odra Opole: D. Czaplinski 76'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania - M. Opaliński. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce a Tychy 71 z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak D. Czaplinski M. Manka raz za razem zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zdarzają się książkowe asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że zmagania nudzą. Zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Odra Opole i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.