Spotkanie Tychy 71 vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-03-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Pawłowski 35' 0-1 D. Rumin 48' 1-1 N. Nedić 90' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 6' K. Szymura 65' D. Rumin 73' G. Jaroch 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 24' Q. Seedorf 53' V. Sanogo 57' W. Szumilas 61' S. Sobczak 72'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak D. Polap F. Borowski nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Systematycznie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Tychy 71 i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.