Mecz Arka Gdynia vs Tychy 71 dnia 2021-09-12 10:40 - 0-1

Arka Gdynia vs Tychy 71 wynik meczu 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Arka Gdynia oraz Tychy 71 zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-09-12 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się Arka Gdynia i Tychy 71.

Gole strzelali: B. Biel 4' 0-1

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 31' A. Deja 37'

Żółte kartki Tychy 71: G. Jaroch 41' K. Wolkowicz 54' N. Nedic 65' W. Zytek 88'

Czerwone kartki Arka Gdynia: A. Deja 37'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi I Liga. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak A. Deja G. Jaroch nieprzerwanie serwują fantastycznym fanom wiele wrażeń. Trafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.